• NABÓR 2022/2021

• Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 13 im. Bolka i Lolka w Gorzowie Wielkopolskim ogłasza nabór na rok szkolny 2022/2023.

Pierwszym etapem naboru jest złożenie deklaracji kontynuacji przez rodziców dzieci już uczęszczających do naszej placówki. Kartę kontynuacji można pobrać z zakładki "rekrutacja" bądź pobrać u nauczycieli w grupach. Kartę kontynuacji należy złożyć do 11.02.2022. Niespełnienie tego wymogu jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu na rok szkolny 2022/2023.

Informacje dla nowych kandydatów do przedszkola:

•  Platforma do elektronicznego zgłaszania kandydatów zostanie uruchomiona 1 marca 2022r.  Wniosek oraz oświadczenia należy wydrukować, podpisać i przynieść do placówki pierwszego wyboru. (link na dole)
            • Terminy przyjmowania wniosków 1-15 marca 2022r. Pozostałe terminy postępowania rekrutacyjnego dostępne są w plikach w zakładce "rekrutacja".
            • Nie ma dodatkowych punktów za kolejność zgłoszeń.
            • W dniu składania "Wniosku do przyjęcia dziecka do przedszkola" rodzice zobowiązani są przedstawić wszystkie dokumenty potwierdzające okoliczności zawarte w oświadczeniach.